Мова  Русский Український

Мережеве обладнання

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
5-портовий 10/100 Мбіт / с комутатор TL-SF1005D
Інноваційна енергозберігаюча технологія дозволяє заощадити до 70% споживаної електроенергії Контроль потоку IEEE 802.3x для полнодуплексного режиму і контроль зворотного потоку для полудуплексного режиму неблокуюча архітектура комутації дозволяє пересилати і фільтрувати пакети на ..
202.62Грн
8-портовий 10/100 Мбит TL-SF1008D
8 портів 10/100 Мбіт / с з автопогодженням, з роз'ємом RJ45, підтримка авто-MDI / MDIX Застосування технології Green Ethernet дозволяє заощадити до 70% споживаної електроенергії Контроль потоку IEEE 802.3x забезпечує надійність передачі даних Пластиковий корпус, для настільн..
267.35Грн
BDCOM S2228FB
Високопродуктивний оптичний комутатор з 24-ма портами SFP-100M і 4-ма гігабітними портами Інтерфейси 24 100M SFP ports, 2 GE TX ports, 2 GE Combo ports (SFP) Консольний порт RJ-45 Рівень L2 Кому..
11 049.00Грн
OK-Net КПВ-ВП (100) UTP кат.5, 2х2х0.5 бухта 305м
Застосування для внутр. робіт Кількість жил 2 пари Перетин 0,5мм Матеріал Мідь Довжина 305м Тип кабелю UTP ..
993.25Грн
OK-Net КПВ-ВП (100) UTP кат.5, 2х2х0.5 бухта 500м
Застосування для внутр. робіт Кількість жил 2 пари Перетин 0,5мм Матеріал Мідь Довжина 500м Тип кабелю UTP ..
1 628.64Грн
З'єднувальна коробка RJ-45
З'єднувальна коробка 2хRJ-45, Cat. 5e UTP ..
9.08Грн
КПВ (100) 2х2х0,48 (U-UTP-cat 5e), 305м
Застосування для внутр. робіт Кількість жил 2 пари Перетин 0,5мм Матеріал Мідь Довжина 305м Тип кабелю UTP ..
863.36Грн
Медіаконвертер 1550 20km SC
Для перетворення оптичного сигналу з вітою парою і навпаки.   Роз'єми Один RJ-45 Один оптичний роз'єми SC, SM Tx-1550nm, Rx-1310nm Швидкість передачі даних TP: 10/100 Мбіт/с; FX: 100 Мбіт/с ..
464.00Грн
Медіаконвертер 1550 20km SC
Для перетворення оптичного сигналу з вітою парою і навпаки.   Роз'єми Один RJ-45 Один оптичний роз'єми SC, SM Tx-1310nm, Rx-1550nm Швидкість передачі даних TP: 10/100 Мбіт/с; FX: 100 Мбіт/с ..
464.00Грн
Розетка зовнішня RJ-45 LP-112
Розетка Logicpower LP-112 1-порт RJ45 UTP Допустимий діаметр провідника: 24AWG / 0,511мм ..
27.14Грн
OK-Net КПВ-ВП (350) UTP кат.5е, 4х2х0.50 бухта305м
Застосування для внутр. робіт Кількість жил 4 пари Перетин 0,5мм Матеріал Мідь Довжина 305м Тип кабелю UTP ..
1 827.00Грн
Powerlan 2009-2016